NON-STOP klíčové služby
FAB.cz
sherlock.cz
NON-STOP služby

Nedivte se, až vás vykradou aneb podle čeho vybírat bezpečnostní dveře

Krádeže jsou v dnešní době stále aktuálním tématem. A jestli si myslíte, že vám stačí obyčejný zámek, tak jste na omylu. Zloději jsou čím dál víc mazanější. Jestli vám záleží na vašem majetku, tak byste neměli podceňovat jeho zabezpečení. Jedním ze způsobů je pořízení bezpečnostních dveří. Nenechte se zaskočit a řešte situaci včas! Nezapomínejte, že jde i o vaše vlastní bezpečí a klid na duši.

Pět pravidel pro správný výběr bezpečnostních dveří:

1. Bezpečnostní třída dveří

Jedno z nejdůležitějších kritérií vchodových dveří je bezpečnostní třída. Označuje výdrž jednotlivých bezpečnostních prvků při případné snaze o jejich překonání zlodějem pomocí bezpečnostní třídy 1 až 6. „U bezpečnostních dveří jsou nejvýhodnější třídy 3. a 4. Nižší třídy lze relativně jednoduše překonat za pomoci lehkého nářadí a hrubé síly. Vyšší třídy se pak u bytových domů v podstatě nepoužívají, jsou výrazně dražší a využívají se nejčastěji v bankách či armádních objektech“, říká Pavel Hiršl, bezpečnostní expert dveří SHERLOCK. Nekvalitní vstupní dveře zloděj překoná během minuty. Přesvědčete se zde.

2. Zámek

Opět je vhodné pořizovat zámek i vložku minimálně 3. bezpečnostní třídy. Výhodou bezpečnostních vložek je nemožnost jejich zkopírování. „Například pro výrobu nové cylindrické vložky ve 4. bezpečnostní třídě je zapotřebí mít bezpečnostní kartu“, dodává Pavel Hiršl. Kování, které překrývá zámek, jej chrání před útokem zvenčí. Bezpečnostní kování se od klasického liší kvalitou použité oceli a jeho montáž i demontáž je možná pouze zevnitř.

3. Rám a konstrukce dveří

Chceme-li skutečně bezpečnostní dveře, je potřeba se zajímat o jejich pevnost, konstrukci a materiál, ze kterých jsou dveře vyrobeny. Míru bezpečnosti poznáme již podle samotné váhy dveří. Dveře SHERLOCK® tvoří ocelové vnitřní výztuhy, ocelový rám a ocelová dvouplášťová konstrukce. Uvnitř dveří se nachází protipožární, tepelně a zvukově izolační výplň. Nezbytnou součástí jsou i aktivní a pasivní jistící body dveří.

4. Tepelná a zvuková izolace

Všechny bezpečnostní dveře by měly kromě protipožární ochranu garantovat i tlumení hluku a nepropustnost pachů. „Pro činžovní či panelový dům s hlučným provozem na chodbě je nejčastěji uváděna dostatečná hodnota útlumu 37dB“, doplňuje Pavel Hiršl. Těsnění dveří má zároveň zabránit i úniku tepla z vnitřních prostor.

5. Záruční a pozáruční servis

V případech, jakými jsou například ztráta klíčů či jiné problémy, zákazník určitě ocení autorizovanou servisní službu. „Havarijní servis by měl být dostupný nonstop a bez ohledu na to, v které části bydlíte. Zároveň je velmi důležitá kvalifikovanost servisního technika, který musí být schopen posoudit a vyřešit váš problém co nejefektivněji,“ upozorňuje bezpečnostní technik Pavel Hiršl. Bezpečnostní dveře se ve zkušebně testují i na počet otevření a zavření. Kvalitní bezpečnostní dveře SHERLOCK® používané v trojčlenné až čtyřčlenné stanovují životnost dveří na 20 až 30 let.

 

 

Zámek s alarmem 6000A

Nechte zámek vašeho jízdního kola ožít hlasitým alarmem. Ochrana zámku ABUS BordoTM je hlasitá stejně jako zbíječka a jde o vůbec první skládací zámek na kolo s akustickou ochranou.
Parametry alarmu
- Hlasitost 100 dB
- Při náhodných událostech na sebe pouze upozorní
- Spouští se při opakovaných pokusech o překonání
- 3D inteligentní čidlo zaznamenává změnu polohy zámku ve všech osách
 
Parametry zámku
- 5 mm silné ocelové pláty z tvrzené oceli
- Dva díly mají extra jemné krytí, které brání poškození rámu kola poškrábáním
- Odolné speciální nýty
- Délka 90 cm, váha 1450 g
 

Náš hlavní dodavatel Assa Abloy Czech a Slovakia s.r.o. spustil nový český web značky Yale. Kromě informací o systému Yale Smart Living web prezentuje i další produkty Yale: schránky, sejfy, visací zámky TSA nebo dveřní zavírače, a to včetně návodů ke stažení a recenzí. Neváhejte navštívit a prohlédnout si sortiment na stránkách : www.yalelock.cz 

Rady a inspirace

Znáte výhody originálních klíčů FAB?

Určitě jste se dostali do situace, kdy jste od svého zámku potřebovali přidělat náhradní klíče. Kopii klíčů vám v dnešní době udělají pomalu na každém rohu -  v každém zámečnictví, železářství nebo obchodním centru ve vašem okolí. A stalo se vám někdy, že se váš nově vyřezaný klíč zlomil v zámku nebo že zámek nešel novým klíčem vůbec odemknout? Problémem jsou kopie klíčů vyřezané na neoriginálních polotovarech, které můžou poškodit cylindrickou vložku a poskytnout tak výhodu zlodějům, kteří si dělají zálusk na majetek za vašimi dveřmi. V následujícím článku vám poradíme, jak těmto situacím předcházet a na co si při pořizování kopií klíčů dávat pozor. 

Na co si dávat pozor?

_DSC0276 kopie1. Na šířce záleží

Univerzální polotovary klíčů mají pasovat do různých typů vložek a visacích zámků, proto je jejich výrobci dělají tenčí, než jsou klíče, které zákazník zakoupil k původní vložce. Díky minimální šířce jsou klíče křehké, mají tendenci se více lámat a někdy se díky své šířce v zámku zasekávají a pořádně do vložky nepasují. Důležité pravidlo tedy zní - na šířce záleží a při koupi originálního klíče s logem FAB máte jistotu, že klíč je určený pro váš zámek FAB a má proto odpovídající parametry.

2. Zlomený klíč a pohotovostní výjezd zámečníka

Zlomit klíč v zámku je otázka okamžiku, odstranit následky většinou trvá pár hodin a ve většině případů to vyžaduje zásah odborníka. Pohotovostní výjezd zámečníka vás pak vyjde v lepším případě na několik set, jindy na několik tisíc korun. Originální klíče a polotovary FAB jsou vyrobeny z kvalitní mosazi s vysokým podílem olova, kdežto u jejich kopie je slitina ochuzená nebo je přímo vyrobena z oceli, která je tvrdá a poškozuje vložku. Nekvalitní materiál se rychleji opotřebovává a zlomit takový klíč v zámku není problém ani pro nejmenší děti.

3. Nepřipravte se zbytečně o záruku

V okamžiku, kdy použijete klíče vyřezané na neoriginálním polotovaru, ztrácíte nárok na záruku. V případě reklamace se pak svých práv budete dovolávat marně.  Proto u svých zámečníků požadujte originál!

4. Nedávejte příležitost zlodějům

Neoriginální klíč může někdy nadělat pěknou neplechu, i když to není na první pohled vidět. Klíč vyřezaný na neoriginálním polotovaru odemyká a zamyká, stejně jako klíč s logem FAB, ale při každém odemknutí a zamknutí se poškozuje vnitřní mechanismus cylindrické vložky. Neoriginální klíče obrušují vnitřní stavítka a bubínek a takto poškozená vložka nepředstavuje pro zloděje žádnou velkou překážku. Chraňte se používáním originálních klíčů.  

5. Originál je jen jeden003_KLIC_2000_11250  

A jak tedy poznáte originální polotovar? Originální polotovar klíče FAB  lehce rozlišíte od ostatních díky jedinečnému logu FAB. Díky tomuto logu máte jistotu, že klíč opravdu pasuje do vaší vložky a předcházíte nechtěným problémům. Při pořizování kopie klíče proto zvažte, kde si klíč nechat vyřezat. Ne v každém zámečnictví mají originální polotovary, ale jistotu pořízení originálních klíčů FAB máte u všech Servisních partnerů a Servisních center FAB. 

Systém s plochými klíči Janus

Systém s plochými klíči Janus splňuje nejvyšší bezpečnostní, funkční a desi­g­nové požadavky. Klíč s vyvrt­anými důlky garan­tuje efek­tivní mecha­nickou ochranu proti kopírování. Čtyři sady západek s varia­bilním uspořádáním chrání bubínek vložky před pokusy o padělání. Modulární kon­strukce cylindrické vložky umožňuje přizpůsobit délku vložky podle montážní situace. Poznávacím znakem této řady je hlava klíče s červenou kuličkou V sys­témech zamykání lze díky použití funkčních stavítek nas­tavit i komplexní hier­ar­chické stupně. Samozřejmě se v sys­témech s plochými klíči Janus používají výhr­adně chráněné pro­fily klíčů. Stávající mecha­nické sys­témy zamykání lze optimálně rozšířit o pro­dukty mecha­tro­nického zamyka­cího sys­tému SE.
 
 
 
 
 Systém s plochými klíči Janus Vám nabízí:
 • Zkoušeno dle DIN EN 1303 / DIN 18252
 • Sériově chráněno proti dyna­mické metodě
 • Pro­filová cylindrická vložka se 4 řadami stavítek
 • Cylindrická vložka s možností změny délky díky sendvičové kon­strukci
 • Voli­telně s krytem těla vložky z chrom­niklové oceli
 • Klíč: Kvalitní niklová mosaz
 • Výhr­adně patentem chráněné pro­fily klíčů
 • Upevňovací šroub M5 x 80 mm, ocel poniklovaná (voli­telně matná)
 • Vhodné pro komplexní sys­témy zamykání v pod­nika­telské oblasti
 • Vhodné pro regi­s­trovaná zamykání v privátní oblasti
 

Novinka na trhu!

Nebojte se zabezpečit dveře nákladového prostoru vašich dodávek. Nyní lze namontovat přídavný zámek VANLOCK na dveře dodávek či užitkových vozidel.

 • vysoce odolný zámek do extrémních podmínek
 • produkt schválený ministerstvem dopravy pod číslem 8SD3630
 • vhodné na zadní i na boční posuvné dveře
 • lanko nouzového otevření
 • krytka proti prachu

 

Vážení zákazníci,

velice děkujeme za projevenou důvěru . Doufáme,že i v dalším období Vás nezklameme.

 

 

 

                                                                        

Blíží se čas dovolených, kdy zanecháváme naše byty a domy opuštěné a spoléháme na pevné dveře a zámky.
Přestože dnes můžeme vzbírat z mnoha způsobů ochrany bytu a domu, v druzích techniky se většinou nevyznáme.
neváhejte se tedy obrátit na profesionální firmu, která Vám je schopna poradit.
Jednou z možností jak zabezpečit si své bydlení jsou bezpečnostní protipožární dveře .
Neváhejte využít zvýhodněnou akci se slevou až o 6 200,- oproti původní ceně.
Zvýhodněná akce je platná od 22.5. do 30.6.2017.

Od 15.5.2017 na pražském letišti Václava Havla odstartovaly přísnější kontroly. Denně se budou týkat asi desítky zavazadel, které cestující poslali k odbavení. Projdou novým typem prohlídky, která má odhalit případné výbušniny v kufrech.
Pracovníci nejdříve odeberou vzorky z vnějšího povrchu zavazadla, poté i z vnitřku. Jde o jednoduchý stěr tyčinkou, která se poté pošle na rychlou analýzu. Celý proces potrvá asi 20 minut. Pokud kontroloři nezjistí žádnou závadu, znovu zavazadlo zabezpečí a pošlou k odbavení.
Cestujících se podle letiště kontrola téměř nedotkne. U prohlídky nebudou, o jejím provedení se dozví podle pásky s upozorněním, uvnitř kufru pak najdou zprávu o tom, jak kontrola dopadla, a další instrukce. Do kufru mohou zaměstnanci vniknout i násilím, případnou škodu uhradí letiště.
Aby nedošlo k nechtěnému poškození, doporučuje se použít visací zámek označen značkou TSA,která umožňuje otevření zámku daného kufru speciálním klíčem vlastnící kontrolor letiště. Po kontrole kufru zámek kontrolor uzamkne a cestující může po příletu odemknout svým kódem. Požadované zámky máme skladem.

 

 Ztuhnul, zreznul či rozpadl se Vám visací zámek?

Potřebujete zabezpečit sklepní kóji či garáž kvalitním visacím zámkem?

Neváhejte a přijďte si vybrat visací zámek z široké nabídky velikostí a značek zaručující kvalitu s 10% slevou.

Nabízíme zámky s různými průměry, velikostí i bezpečnostní třídy, které lze kombinovat s adekvátními kvalitními petlicemi .

 

Akce se vztahuje pouze na přímí prodej zboží na prodejně při minimální hodnotě visacího zámku 150,- za kus.

 

 

AKCE 10% SLEVA na ENTR při koupi do konce roku!
Neváhejte a investujte do kvalitního zabezpečení.
Motorický zámek FAB ENTR je napájen výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, které má výdrž až 3 měsíce. V mobilní aplikaci můžete sledovat stav baterie a v případě nutnosti baterii dobít drátovou nebo bezdrátovou nabíječkou.
Díky kombinaci revolučních technologií a motorické cylindrické vložky FAB 2000 není k instalaci inteligentního zámku FAB ENTR nutný žádný zásah do dveří. Při instalaci můžete postupovat jako při standardní výměně vložky. Motorický zámek FAB ENTR vypadá z vnější strany dveří jen jako obyčejný zámek.
Více informací na http://www.fab.cz/

 

ASSA ABLOY rozšířila sortiment bezpečnostního kování o novou řadu.

V nabídce společnosti je nyní řada hliníkového bezpečnostního kování v BT3. Zákazníci si mohou vybírat ze dvou barevných variant F1 (hliník) a IROX (efekt nerez), tvaru štítu oválný či hranatý v roztečích 72 mm nebo 90 mm a oválného úzkého štítu v rozteči 92 mm.
Masivní hliníkové bezpečnostní kování je certifikováno dle EN1906 v 3. bezpečnostní třídě, možné varianty madlo/klika nebo klika/klika. Kování je rozděleno do tří sérií:

 • BK3xx - oválný široký štít v rozteči 72 mm nebo 90 mm, fixace pomocí 2 šroubů, pro dveře tloušťky 
  48 - 52 mm
 • BK5xx - hranatý široký štít v rozteči 72 mm nebo 90 mm, fixace pomocí 2 šroubů, pro dveře tloušťky 48 - 52 mm
 • BK6xx - oválný úzký štít v rozteči 92 mm, fixace pomocí 3 šroubů, pro dveře tloušťky 78 - 82 mm

Kování je cenově dostupné a kompatibilní s většinou zámků nabízených na českém i slovenském trhu.

Jak již je v úvodu našich stránek řečeno, řešíme různé problémy ,které jsou již takřka na denním pořádku, od otevírání zabouchnutých dveří aut či bytů po výměnu dveří a dveřního příslušenství.Vstupní ocelové dveře

Neobáváme se zařídit výměnu poštovních schránek a také výměnu vstupních dveří na míru z ocelového profilu se samouzamykacím systémem.

V dnešní době se stále často setkáváme s požadavkem na zlepšování a zkulturňování prostředí v našem okolí kde bydlíme a máme to rádi. Staré schránky, které pamatují takřka naše babičky rádi vyměníme za nové prostornější a přehlednější schránkové sestavy českého výrobce.

Ani velké sestavy schránek pro nově vznikají bytové objekty s vysokými požadavky na kvalitu nás nepřekvapí.

V naposlední řadě nesmíme zapomínat ani na menší bytové domy , kde nechtějí mít zahlcenou poštovní schránku velkou škálou letáků a proto pro ně vyberou vhodný odkládací prostor z odolného materiálu.

 

 

 

 

 

 

 

Inovativní elektronický klíčový managment.

Bezpečné,jednoduché a efektivní použití.

Podívejte se na nejnovější video o motorickém zámku FAB ENTR.

>Chcete odemykat svoje dveře Smartphonem, otiskem prstu nebo klávesnicí? Pořiďte si FAB ENTR a vstupte do světa chytrých dveří!

Značka FAB je známá především díky cylindrickým vložkám, které vyrábí už více jak 100 let. V posledních letech ASSA ABLOY zásadně investovala do vývoje elektromechanických a motorických řešení uzamykání. Výsledkem tohoto vývoje je nejen mechatronický systém FAB +CLIQ, ale i novinka v portfoliu značky FAB – motorický zámek FAB ENTR.

 

Motorický zámek  ENTR se začne na českém a slovenském trhu prodávat pod značkou FAB v březnu 2016 a jeho uvedení na trh bude provázeno výraznou marketingovou podporou. Jak motorická vložka, tak veškeré příslušenství (dálkový ovladač, čtečka otisku prstů, PIN klávesnice a bezdrátová nabíječka) se bude prodávat v atraktivních obalech s přiloženým podrobným návodem na instalaci a obsluhu v češtině. Pro koncové klienty jsme připravili jednoduchý oboustranný leták A4 popisující výhody nového produktu a možnosti ovládání. Leták bude distribuován prostřednictvím partnerských zámečnictví, elektro velkoobchodů a výrobců dveří. Leták si můžete prohlédnout zde. Pro naše partnery máme připraveny demo stojany se vzorkem FAB ENTR.

Na webu fab.cz, který každý měsíc navštíví kolem 18.000 uživatelů, jsme vytvořili microsite www.fab.cz/ENTR, na které se uživatel může dozvědět podrobnější informace o motorické vložce FAB ENTR a o jednotlivých možnostech ovládání. V sekci Ke stažení bude k dispozici jak podrobný manuál, tak leták a reklamní video.

Vstup FAB ENTR na trh bude také podporován PR kampaní v lifestylových časopisech (Home, Marianne bydlení, Můj dům…), v časopisech pro muže ( For men) a v časopisech o moderních technologiích ( Svět mobilů, Mobil, Chip…). Samozřejmostí jsou PR články na webech. Kromě tisku a internetu se FAB ENTR objeví na jaře i dvakrát v televizi – na Nově ve Snídani na Nově a na ČT 1 v pořadu Po lopatě. Představení ENTRu ve Snídani na Nově proběhlo už v pátek 29. 1., na ČT 1 bude představen 26. 2. 2016.

Poslední oblastí, kde bude FAB ENTR výrazně propagován, je internet. Bude propagován nejen pomocí placené reklamy na Googlu a Seznamu, ale také pomocí reklamního videa před videi na Youtube a na facebookovské stránce značky FAB.

Pořídili jste si novou cylindrickou vložku, v balení našli i bezpečnostní nebo identifikační kartu a nevíte, k čemu vám to bude? Obě karty vám představíme v tomto článku, každá má svůj význam.

Pokud se budeme věnovat pouze značce FAB, všechny cylindrické vložky tyto karty nemají. Ta bezpečnostní slouží k tomu, aby s vaším klíčem někdo tajně nemanipuloval. Pokud totiž do zámečnictví přinesete klíč bez bezpečnostní karty, zámečník vám kopii neudělá. Navíc polotovary klíčů k vložkám s bezpečnostní kartou mají pouze smluvní partneři FAB.

Na identifikační kartě je zaznamenán profil vašeho klíče. Vhodná je tak pro ty, co například někde originální klíč ztratí. Z údajů na této kartě vám tak zámečník může vyrobit klíč nový. Pokud ale přinesete originální klíč bez identifikační karty, nevadí, zámečník vám kopii vyrobí i tak, musí to ale být originál, ne kopie.

Pokud potřebujete kopii klíče a nemáte vložku s bezpečnostní ani s identifikační kartou, musíte do zámečnictví přinést originál klíče, bez něj není možné kopii vyrobit.

Víte, jak máte zabezpečený vchod do bytu či domu? Přemýšleli jste někdy nad tím, zda vložka ve vašich dveřích dostatečně ochrání majetek za dveřmi? A jestli vůbec vyhovuje požadavkům pojišťovny? Většina lidí začne zabezpečení dveří řešit ve chvíli, kdy už je pozdě. Přitom ve většině případů odolná cylindrická vložka zloděje odradí.

Pokud si nejste jisti, jakou bezpečnostní třídu má vaše cylindrická vložka, navštivte od 15. září do 30. listopadu 2015 jedno z partnerských zámečnictví a nechte si ZDARMA v rámci akce Bezpečné klíče zkontrolovat klíče.

Zkušený odborník z klíče pozná, v jaké bezpečnostní třídě je cylindrická vložka, která se klíčem zamyká, jak je stará, jestli k ní existuje bezpečnostní karta a jestli má platnou certifikaci.

Jaká cylindrická vložka je vhodná do vchodových dveří bytu či domu?

 • vložka certifikovaná ve 4. bezpečnostní třídě (a tedy odolná proti všem metodám překonání)
 • vložka s bezpečnostní kartou (bez které nelze vyrobit kopii klíče)

Víte, kdy je nutné vyměnit cylindrickou vložku?

 • když jste si koupili byt a dostali klíč od prodávajícího (a nevíte tedy, kdo všechno má klíč)
 • když jste ztratili klíče (a nevíte, kdo je může mít)
 • když máte starou vložku, která už nesplňuj současné bezpečnostní standardy a propadla jí certifikace
 • když máte byt pojištěný a vložka není v minimálně 3. bezpečnostní třídě

Kde najdete naše odborníky?

Servisní partnery a Servisní centra, kde vám zdarma zkontrolují klíče, naleznete po celé České republice, stačí si vybrat toho nejbližšího partnera v mapě níže. Partnerské prodejny jsou označeny samolepkou a plakáty akce Bezpečné klíče.

 Redakční test prověřil dvanáct cylindrických vložek. Zatímco zámky nejvyšší kategorie se v Testu MF DNES vůbec otevřít nepodařilo, u levnějších vložek to bylo jiné. Nejhorší z nich otevřel zkušený zámečník oblíbenou zlodějskou technikou za minutu a čtrnáct vteřin.

Zdroj:http://ekonomika.idnes.cz/test-zamkovych-cylindrickych-vlozek-dwf-/test.aspx?c=A150616_112027_test_rny

Před letní dovolenou zkontrolujte úroveň zabezpečení svého domu či bytu. Zaměřte se na všechny vstupy, zejména dveře z teras, které jsou často podceňované.Jste si jisti, že cylindrická vložka splňuje, co má? Pokud ne, stačí si s sebou vzít klíč od domu a zajít k zámečníkovi. Ten pozná, jakou cylindrickou vložku ve dveřích máme. Může být stará nebo pro zloděje snadno překonatelná.Je dokonce možné, že na ni výrobce nemá certifikaci. V takovém případě se k nám pojišťovna otočí zády.

Důležitá trojice – dveře, kování, vložka

Tři prvky, které mají být ve stejné bezpečnostní třídě, jsou dveře, kování a vložka. „Celá soustava je přitom vždy jen tak bezpečná, jak je bezpečný její nejslabší článek,“ říká specialista Jan Hrnčíř z firmy Assa Abloy.

„Jestliže máte na běžných dveřích zámkové vložky starší více než deset let, je vysoce pravděpodobné, že dveře zloději neodolají. Nepomůže vám ani dílčí výměna vložky za kvalitnější. Prostě obecně stále platí, že zloději odolají pouze certifikované bezpečnostní dveře minimálně ve III. bezpečnostní třídě s vložkou a kováním minimálně ve stejné bezpečnostní třídě jako dveře samotné,“ doplňuje Ivan Pavlíček, odborník na zabezpečení domácností ze společnosti Next.

Pokud máme s bytem propojenou garáž, musí mít i ta kvalitní zámek. „Zvážíme i pořízení přídavného zámku, který nedobytnost dveří zvýší. Lze udělat na oba zámky jeden klíč,“ dodává Jan Hrnčíř.

Cylindrické vložky se vyrábějí ve čtyřech bezpečnostních třídách. První stupeň znamená obyčejnou vložku a čtvrtý vysoce kvalitní výrobek. Vchod do kůlny může mít dvojku, ale vchodové dveře alespoň stupeň tři.

Do prevence se vyplatí investovat, proto dům pojistíme. „Nároky na zabezpečení jsou u různých pojišťoven individuální a mohou se lišit, vždy ale vycházejí z hodnoty pojištěného majetku. Úroveň požadovaného zabezpečení musí být přímo úměrná výši pojistné částky, která by měla hodnotě majetku odpovídat,“ říká Jolana Ackermannová z České asociace pojišťoven.

 

ASSA ABLOY uvedla v minulých letech na trh již několik systémů bezdrátové kontroly přístupu. Do vývoje těchto řešení investuje každoročně nemalé prostředky a pracují na nich týmy špičkových odborníků. Trh bezdrátové kontroly přístupu v Evropě neustále roste, přesto podle průzkumu evropské výzkumné agentury IFSEC Global survey of businesses je ještě v plenkách. V celé Evropě pouze 6% řešení kontroly přístupu je bezdrátových, 17% je potom kombinací bezdrátových a drátových řešení. Výzkum přinesl také několik překvapení – trh toho ví o bezdrátové kontrole přístupu překvapivě málo a většina uživatelů kontroly přístupu stále ještě není přesvědčena o výhodách bezdrátového řešení.  Abychom přesvědčili trh o bezpečnosti a výhodách bezdrátové kontroly přístupu, vytvořili jsme kampaň 6 mýtů & 6 pravd, která má pomocí 6 jednoduchých faktů vysvětlit výhody bezdrátového řešení. Leták je určen profesionálním koncovým uživatelům. Leták Zbořme mýty o bezdrátových přístupových systémech si můžete prohlédnout zde.

 

Před 9 měsíci začala ASSA ABLOY aktivně komunikovat prostřednictvím profesionální PR agentury s širokou veřejností. Během těchto 9 měsíců vyšlo v časopisech a na internetu 336 článků o produktech značek FAB, YALE a ASSA ABLOY  a s radami pro veřejnost, jak si zabezpečit dům, byt či chatu, jak vybrat správného zámečníka či správnou cylindrickou vložku. Jan Hrnčíř, náš odborník na zabezpečení domácností, radil také v televizi a rádiu. Naposled byl pozván 12. března 2015 do Snídaně s Novou, aby divákům poradil, jak zabezpečit byt s dětmi a kdy svěřit klíče dětem. V několikaminutovém rozhovoru s moderátory představil digitální kukátko, cylindrickou vložku 2 v 1 a další produkty vhodné pro rodiny s dětmi.

http://assaabloynewsletter.cz/index.php/2015-04-08-08-26-13.html

 

 Zveme zákazníky na virtuální prohlídku naší firmy

Váš domov je pojištěný proti návštěvě zloděje a vy jste o něco klidnější. Jenže pozor. Aby vám pojišťovna zaplatila škody po vloupání, musí vaše zabezpečení splňovat řadu podmínek. Obecně se dá říct, že je domácnost potřeba zabezpečit minimálně na třetí bezpečnostní třídu. Jinak se může stát, že pojistku si sice poctivě platíte, ale škody vzniklé krádeží zaplatíte sami. Jak to udělat, aby vaše zabezpečení odpovídalo požadavkům pojišťovny? Nejprve si pozorně přečtěte pojistnou smlouvu, požadavky jednotlivých pojišťoven se mohou lišit.

Kvalitní vložka nestačí

Pojišťovny nepřihlíží jen na typ vložky, ale také k samotným dveřím i kování. Obecně platí, že zabezpečení je tak dobré, jak dobrý je nejslabší článek. Můžete mít ty nejlepší cylindrické vložky, ale přes prosklené dveře se k vám zloděj dostane během pár vteřin. Nezapomínejte, že zabezpečení nejsou jen vložky, pamatujte i na okna, lodžie a další cesty, jak se k vám domů dá dostat.

Investujte do vyšší bezpečnostní třídy

Jak tedy určit kvalitu zabezpečení? Zásadním ukazatelem pro výběr zámku je bezpečnostní třída. Cylindrické vložky se vyrábějí ve čtyřech bezpečnostních třídách, kdy stupeň 1 znamená zcela obyčejnou vložku a stupeň 4 vysoce kvalitní výrobek z tvrdých kovů a lepšími možnostmi proti překonání. Třídy jsou od sebe barevně odlišené a bývají vyznačené i na obalu vložky.

Lepší zabezpečení sice nezaručí stoprocentní ochranu před vloupáním, může ale znamenat nižší platbu pojistného a proplacení škod pojišťovnou je náplastí na zcizený majetek.

 

ASSA ABLOY slaví letos 20-té výročí založení spoplečnosti.

Rozšiřte svůj přístupový systém...

o nové dveře ekonomickým a rychlým způsobem...Zobrazit více»

Certifikát "Spolehlivá firma" na období 11/2014 až 11/2015 .

  

Objednejte si bezpečnostní dveře SHERLOCK ® a zapojte se do soutěže o bezpečnostní dveře SHERLOCK ® a další ceny.

Objednej a hraj o :
1 x
100% sleva na bezpečnostní dveřeSHERLOCK® + příslušenství + montáž
3 x 100% sleva na bezpečnostní dveřeSHERLOCK®
 6 x dárek tablet

První losování - 1 x dveře , 2 x tablet již ze zářijových objednávek
Zářijové ceny:
1. cena - poukaz na slevu ve výši 100% ceny objednaných  dveří SHERLOCK - dveřního křídla   
2. cena - tablet od SHERLOCK  
3. cena - tablet od SHERLOCK

Všechny zářijové objednávky automaticky postupují do závěrečného slosování o hlavní cenu 100% slevu na bezpečnostní dveře + příslušenství + montáž

Jak se zapojit do soutěže? Stačí když si vyplníte přihlášku do soutěže a objednáte si jakýkoliv model bezpečnostních dveří SHERLOCK na prodejním místě. Po vyplnění přihlášky do soutěže Vám bude automaticky přiděleno číslo zákazníka, které uvedete na prodejním místě při objednávce bezpečnostních dveří.

Podmínka zařazení do soutěže:  Vyplnění povinných údajů na webové stránce a objednání bezpečnostních dveří.

Zveřejnění výsledků: Výsledky slosování budou zveřejněny na webové stránce www.sherlock.cz/soutez . Výherce budeme kontaktovat osobně .

Kompletní podmínky soutěže: Pravidla, všeobecné a zvláštní podmínky soutěže.

 

Od července 2014 začala ASSA ABLOY spolupracovat s PR agenturou Parliamo a aktivně podporovat svoje produkty značky FAB a YALE v denním tisku, časopisech, na internetu i v rádiu. Kromě podpory vlastních produktů a partnerské zámečnické sítě se komunikace s novináři soustředí na informování veřejnosti o správném zabezpečení majetku.

Několik příkladů komunikace naleznete zde:

Od července 2014 začala ASSA ABLOY spolupracovat s PR agenturou Parliamo a aktivně podporovat svoje produkty značky FAB a YALE v denním tisku, časopisech, na internetu i v rádiu. Kromě podpory vlastních produktů a partnerské zámečnické sítě se komunikace s novináři soustředí na informování veřejnosti o správném zabezpečení majetku.

Několik příkladů komunikace naleznete zde:

Od července 2014 začala ASSA ABLOY spolupracovat s PR agenturou Parliamo a aktivně podporovat svoje produkty značky FAB a YALE v denním tisku, časopisech, na internetu i v rádiu. Kromě podpory vlastních produktů a partnerské zámečnické sítě se komunikace s novináři soustředí na informování veřejnosti o správném zabezpečení majetku.

Několik příkladů komunikace naleznete zde:

 

http://www.ceskestavby.cz/clanky/vybirame-zamek-do-dveri-23068.html

http://www.bydlet.cz/368658-ochrana-majetku-je-dulezita-investice-ceka-vas-klidnejsi-dovolena/

http://www.chytrazena.cz/sest-rychlych-rad-jak-postupovat-pri-ztrate-klice-27976.html

http://stavba.tzb-info.cz/okna-dvere/115080-zamek-ktery-vam-vzdy-da-druhou-sanci

http://hobby.idnes.cz/vlozka-zamku-2v1-0iq-/hobby-domov.aspx?c=A140727_090713_hobby-domov_bma

http://budejovice.idnes.cz/zamecnik-ivo-pokorny-z-ceskych-budejovic-fp8-/budejovice-zpravy.aspx?c=A140806_2088379_budejovice-zpravy_jkr

http://www.tvrtm.cz/zamky-od-podomnich-prodejcu-mohou-se-prodrazit-hned-dvakrat-clanek-18155.html

 

http://www.ceskestavby.cz/clanky/vybirame-zamek-do-dveri-23068.html

http://www.bydlet.cz/368658-ochrana-majetku-je-dulezita-investice-ceka-vas-klidnejsi-dovolena/

http://www.chytrazena.cz/sest-rychlych-rad-jak-postupovat-pri-ztrate-klice-27976.html

http://stavba.tzb-info.cz/okna-dvere/115080-zamek-ktery-vam-vzdy-da-druhou-sanci

http://hobby.idnes.cz/vlozka-zamku-2v1-0iq-/hobby-domov.aspx?c=A140727_090713_hobby-domov_bma

http://budejovice.idnes.cz/zamecnik-ivo-pokorny-z-ceskych-budejovic-fp8-/budejovice-zpravy.aspx?c=A140806_2088379_budejovice-zpravy_jkr

http://www.tvrtm.cz/zamky-od-podomnich-prodejcu-mohou-se-prodrazit-hned-dvakrat-clanek-18155.html

 

http://www.ceskestavby.cz/clanky/vybirame-zamek-do-dveri-23068.html

http://www.bydlet.cz/368658-ochrana-majetku-je-dulezita-investice-ceka-vas-klidnejsi-dovolena/

http://www.chytrazena.cz/sest-rychlych-rad-jak-postupovat-pri-ztrate-klice-27976.html

http://stavba.tzb-info.cz/okna-dvere/115080-zamek-ktery-vam-vzdy-da-druhou-sanci

http://hobby.idnes.cz/vlozka-zamku-2v1-0iq-/hobby-domov.aspx?c=A140727_090713_hobby-domov_bma

http://budejovice.idnes.cz/zamecnik-ivo-pokorny-z-ceskych-budejovic-fp8-/budejovice-zpravy.aspx?c=A140806_2088379_budejovice-zpravy_jkr

http://www.tvrtm.cz/zamky-od-podomnich-prodejcu-mohou-se-prodrazit-hned-dvakrat-clanek-18155.html

 

Obhlídka bezpečnostních dveří od firmy Sherlock - Video

 

 

 

 

 

Pro spokojené a pohodové prožití dovolené nabízíme pro měsíc červenec a srpen 2014 při montáži bezpečnostních protipožárních dveří Sherlock K330/3 , digitální kukátko Mul-T-Lock za akční cenu 2 490Kč , místo původních 3 485 Kč.

K čemu by mi bylo DIGITÁLNÍ KUKÁTKO? I přes normální kukátko se přece mohu podívat, kdo je za dveřmi.“  Až potud správně. Ale nedozvíte se, kdo u vašich dveří zvonil v době, kdy nikdo z vaší rodiny nebyl doma. Digitální kukátko MUL-T-LOCK plní podobnou funkci, jako telefonní záznamník. Pokud někdo zazvoní u vašich dveří, telefonní kukátko vytvoří fotografický záznam této osoby. Vy se pak po návratu domů můžete, podívat kdo a kdy vás chtěl navštívit. Kromě fotografického záznamu „umí“ digitální kukátko pořídit i videozáznamy, je jen na vás, jakou funkci nahrávání si nastavíte.

Fotografie nebo videa se nahrávají na běžnou paměťovou kartu, takže si můžete fotografické záznamy nebo videozáznamy v případě potřeby přenést do svého počítače. Navíc je kukátko vybaveno infračerveným zařízením, díky kterému uvidíte, kdo stojí u vašich dveří, i když je venku tma (obraz je pak černobílý).Pokud si pořídíte digitální kukátko MUL-T-LOCK, už jen upozorněte své známé, kteří vám dluží peníze, že si už nemohou vymýšlet výmluvy typu: „Byl jsem u tebe třikrát, abych ti vrátil peníze, zvonil jsem u dveří a ani jednou u vás nikdo nebyl“.

Připravili jsme pro Vás slevu na výrobu čipových autoklíčů. Sleva 20% platí od června a končí na konci srpna.

TSA každé zavazadlo při cestě do USA před naložením prosvěcuje. Jelikož musejí být některá zavazadla prohlédnuta ručně, byly vyvinuty zámky, které mohou bezpečnostní zaměstnanci otevřít pomocí bezpečnostního nářadí – zámek tedy nemusí být vylomen. Tento zámek TSA na zavazadla je vybaven indikátorem otevření: zámek ukazuje, zda bylo zavazadlo otevřeno.

V naší nabídce trezorů a sejfů se od tohoto okamžiku nabízí sortiment od německé firmy BURGWACHTER . V prodeji máme domácí a hotelové trezory typu PointSafe s multifunkčním využití . Tyto produkty jsou testovány v laboratořích společnosti, mají masivní tělo s jednou stěnou, dvojité dveře. možno instalovat do skříní, pracovních stolů, stěn i podlahy. Otevírání či uzavírání pomocí oboustranných trezorových klíčů či programovatelným elektronickým zámkem.

Od tohoto měsíce spolupracujeme s novým dodavatelem trezorů a sejfů, s firmou Metalsafe s.r.o.. Společnost METALSAFE s.r.o. přináší na český trh nejširší nabídku bezpečnostních trezorů. Díky exkluzivní spolupráci s největším evropským distributorem trezorů zabezpečíme dodávku prakticky jakéhokoliv trezoru. Trezor Vám dopravíme kamkoliv po české republice a v případě Vašeho požadavku i odborně namontujeme. S trezory od společnosti METALSAFE s.r.o. máte jistotu, že Vaše cenné věci budou v bezpečí.

Všechny trezory prodávané společností METALSAFE s.r.o. splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Na výrobu trezorů se používají vysoce jakostní materiály, opracování probíhá na strojích a zařízeních špičkové technické úrovně. Bezpečnostní prvky trezorů, např. uzamykání, dokážeme přizpůsobit Vašim požadavkům na bezpečnost a pohodlnou obsluhu trezorů. Každý trezor prošel rozsáhlým certifikačním procesem.
Produkty zmiňované firmy již nyní ke shlédnutí v našem klíčovém centru.

Při koupi bezpečnostních protipožárních dveří K330/3, cylindrická vložka ve 3.třídě bezpečnosti ZDARMA .

001.png002.png003.png004.png005.png006.png007.png008.png009.png010.png011.png

FAB Assa Abloy

Jsme SERVISNÍ PARNER FAB ASSA ABLOY pro Liberecký kraj

SERVISNÍ PARNER FAB ASSA ABLOY

Kontaktní informace

Podhorská 1800/20a 
466 01  Jablonec nad Nisou

Tel.: (+420) 602 420 782-1
Fax: (+420) 483 311 922
Mobil: (+420) 602 141 515 prodejna
Mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

TOPlist

Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o. - idatabaze.czKlíče a zámky - idatabaze.cz